Lifting i wyszczuplanie bez skalpela i rekonwalescencji – terapia autorska.

 

Złożona terapia wyszczuplania, naprężania skry oraz liftingu to połączenie najnowszych technologii wraz medycyną estetyczną. W naszym gabinecie postawiliśmy na technologie, których zintegrowanie działanie daje efekt porównywalny z efektami jakie uzyskujemy poprzez operacje plastyczne. Bezoperacyjny lifting zwiotczałej skóry, wygładzanie oraz redukcja tkanki tłuszczowej, tak teraz to możliwe bez skalpela.  Na twarzy i ciele szybko obserwujemy każdy zbędny gram, ponadto modelowanie danego obszaru bywa niemożliwe przy stosowaniu jedynie diety i ćwiczeń. Utrata kilogramów z całego ciała niestety nie zawsze łączy się ze szczupłą twarzą. Poznaj skuteczne sposoby na wyszczuplanie twarzy i ciała, oferowane przez medycynę estetyczną. Opracowaliśmy serie zabiegów, najlepszymi maszynami spośród dostępnych w swoim rodzaju. Terapia łączy w sobie głęboką penetracje ultradźwiękową i przebudowę kolagenu HiFU UTIMS A3, rozpad komórek tłuszczowych poprzez lipolize iniekcyjną oraz przebudowę i napięcie skóry dzięki frakcji RF ININITE z elektrokoagulacją. Dzięki zachowaniu odpowiedniej kolejności zabiegów oraz koalicji ich działania jesteśmy w stanie zniwelować  nawet do 10cm w obszarze poddanym terapii.

HIFU UTIMS A3

 

 

HIFU UTIMS A3 Zabieg urządzeniem Utims wykorzystujący technologię HIFU (Hight Intensive Focused Ultrasounds) daje możliwość jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu skóry w ramach jednego zabiegu. Dzięki kartridżom o różnym zasięgu i głębokości penetracji tkanki, możemy zastosować tę technologię na wielu obszarach twarzy oraz ciała.UTIMS A3 (HIFU)  to najnowsza, skuteczna technologia nieinwazyjnego konturowania i modelowania twarzy i ciała za pomocą wysoce skoncentrowanej energii fal ultradźwiękowych, zdolnej do bezinwazyjnego przenikania przez naskórek bez przerywania jego ciągłości, dociera do głębokich warstw skóry. Różnicą pomiędzy standardową technologią HIFU a zabiegiem UTIMS jest taka, że producenci UTIMS poszli o krok dalej i stworzyli technologię HIFU, która umożliwia znacznie głębszą penetrację tkanki, tak by trwale usunąć tkankę tłuszczową, a tym samym skutecznie zmniejszyć obwód brzucha, ud czy ramion – miejsc, w których odkładanie tkanki tłuszczowej jest wyjątkowo uporczywe. Dzięki zastosowaniu unikatowej konstrukcji kartridży emisji fal – UTIMS gwarantuje skuteczne i komfortowe zabiegi bez ryzyka poparzeń.

Lipoliza

 

 

Intralipoterapia zwana inaczej Lipolizą to niechirurgiczny zabieg, polegający na bezpośrednim podaniu do tkanki tłuszczowej roztworu wywołującego rozpad jej komórek (adipocytolizę). Czy można skutecznie, bez wysiłku, a przy tym całkowicie bezpiecznie pozbyć się zbędnych kilogramów? Oczywiście i nie jest to kolejna „dieta cud”, a profesjonalny zabieg medycyny estetycznej. Szybka utrata kilku centymetrów w talii czy podwójnego podbródka, to bardzo motywujący początek regularnego dbania o sylwetkę. W miejscu podania preparatu powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. “Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. Efektem końcowym intralipoterapii jest miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej w obszarze poddanym terapii.

 

Frakcja mikroigłowa RF z elektokoagulacją

 

 

INFINITÉ RF to innowacyjna metoda frakcjonowania skóry specjalnie opracowaną kasetą micro infinité za pomocą izolowanych mikrokryształowych igieł pokrytych złotą membraną. Szybka, precyzyjna i bezpieczna procedura medycznego modelowania i ujędrniania przestrzennego skóry. Technologia ta przenika ciągłość naskórka wprowadzając mikrokryształy na odpowiednio dobraną głębokość kontrolowaną elektronicznie przez urządzenie. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Cały proces remodelingu podskórnego kolagenu następuje przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. W tym czasie dochodzi do stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to gęstsza, jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się również drobne zmarszczki. Metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek, liftingu skóry i poprawie jej elastyczności okolicy oczu, twarzy, szyi i dekoltu, dłoni, piersi.

 

Menu