Pigmentacja naprawcza odbarwionego makijażu permanentnego

 

Jeśli nie czujesz się dobrze w swoim makijażu to chyba jednak nie po to go robiłaś.  Odwiedź Nas na konsultacje – zmienimy go i wspólnie opracujemy plan działania, który będzie dla Ciebie najbezpieczniejszy oraz zapewni najlepsze rezultaty wspólnej pracy! To trudne ponownie, lecz zaufaj naszemu doświadczeniu i czuj się piękna!

 

Pigmentacja naprawcza jak sama nazwa wskazuje polega na naprawieniu stanu obecnego. To czy jesteśmy w stanie poradzić sobie z korygującą pigmentacja na takim poziomie aby rzeczywiście zmienić ich formę, kształt oraz kolor na lepsze, jesteśmy w stanie ocenić na konsultacji. Zazwyczaj najrozsądniejszym wyjściem jest usunięcie starego makijażu poprzez depigmentację laserową i wykonanie zabiegu docelowej pigmentacji, dzięki temu nic nas nie ogranicza. Jednak każda historia to indywidualna sprawa niekiedy musimy zdecydować się na pigmentacje naprawczą. Najrozsądniej ten proces rozpocząć od konsultacji w gabinecie. Proces mikropigmentacji korekcyjnej może wymagać większej ilości wizyt.

 

Neutralizacja Koloru oraz zmiana kształtu

Według zasady neutralizujemy niechciany kolor barwą przeciwstawną, która po zsumowaniu w skórze pomorze Nam osiągnąć docelową barwę makijażu. W zależności od przypadku neutralizacja oznacza jedną sesje zabiegową, a pokrycie docelowym kolorem, kolejną. To jednak sporadyczne przypadki, zazwyczaj decydujemy się na połączenie neutralizacji koloru wraz ze zmianą kształtu oraz pigmentacją kolorem docelowym.

Musimy pamiętać że stara pigmentacja nie zniknie pod nowym makijażem i często będzie spod niego wychodzić. Warto tutaj pamiętać że niezbędne mogą być częstsze wizyty uzupełniające w celu odświeżenia barwy koloru. Wszelkie neutralizacje są rozwiązaniem czasowym dlatego najlepszym wyjściem zawsze będzie pozbycie się starego makijażu. Wtedy możemy pracować z „czystym płótnem” i pozwolić sobie na jeszcze piękniejszy kolor i kształt.

Menu