Podkreśl swoje spojrzenie dzięki kresce permanentnej

 Marzysz o wyrazistym spojrzeniu w każdym momencie dnia? Pragniesz podkreślić okolice oka nawet będąc bez makijażu? A może po prostu chciałabyś zaoszczędzić dużo czasu i mieć perfekcyjną kreskę, wyznaczoną symetrycznie podczas profesjonalnej geometrii kształtu?

 

 

Na czym polega makijaż permanentny oczu?

Makijaż permanentny oczu to technika make-upu polegająca na wprowadzeniu do skóry pigmentu, metodą maszynową, za pomocą jednorazowych, sterylnych igieł. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest bezbolesny. Na podstawie wstępnej konsultacji oceniamy potrzeby klienta i możliwości jakie posiadamy by osiągnąć wymarzony efekt. Wyróżniamy style w pigmentacji oka, delikatne zagęszczenie linie rzęs bądź widoczna kreska dekoracyjna. Zatem możesz wybrać między delikatną kreseczką, dzięki której rzęsy wydają się bardziej gęste i kreską grubszą, dekoracyjną, jeżeli jesteś przyzwyczajona do mocniejszego makijażu oka. Makijaż permanentny oczu to zabieg wręcz wymarzony dla Pań noszących okulary, dla których precyzyjny, samodzielny makijaż oczu jest trudny do wykonania.


 

KRESKA ZAGĘSZCZAJĄCĄ LINIĘ RZĘS

Jeśli zależy Ci na bardzo delikatnym podkreśleniu intensywności rzęs a na co dzień nie malujesz się mocno wybierz delikatną kreskę zagęszczającą linię rzęs. Ten rodzaj kreski jest bardzo subtelny i wygląda niezwykle naturalnie. Makijaż zagęszczający linie rzęs to forma kreski, której nikt nie zauważy jednak osiągniemy efekt podkreślonego spojrzenia i intensywnych rzęs.


 

KRESKA DEKORACYJNA OKA

Makijaż permanentny oczu w przypadku kreski dekoracyjnej ma za zadanie być widoczny, oddziaływać na kształt oka oraz wydobywać głębie spojrzenia. Kreska dekoracyjna na powiece to ponadczasowa klasyka makijażu dziennego. Jeśli lubisz wyraźny i mocny makijaż możesz wybrać kreskę dekoracyjną oka, w formie dopasowanej do Twoich potrzeb. Dzięki temu zabiegowi makijaż dzienny będzie trwał dużo krócej, a Twoja kreska już zawsze będzie idealnie taka sama.

Przed zabiegiem makijażu permanentnego oczu

 

 Musimy pamiętać o przygotowaniu okolicy oka pod kątem zabiegu, bardzo istotne jest tutaj odpowiednie nawilżenie skóry oczu. Jeśli skóra wokół Twoich oczu jest wrażliwa i skłonna do podrażnień i opuchnięć warto abyś wcześniej przyjmowała kapsułki homeopatyczne z arniki. Ważna jest ogólna kondycja organizmu i odpowiedni odpoczynek przed zabiegiem. Na kilka dni przed zabiegiem zadbaj o to by rzęsy były pozbawione henny. Jeśli właśnie je ufarbowałaś, odłóż makijaż permanentny oczu na później.

Menu