Makijaż permanentny ust czyli perfekcyjne usta na co dzień

Wiele Kobiet kocha mocno podkreślone usta w stylu francuskim. Jednak mnogość technik pigmentacji i szerokie palety barwników pozwalają na wykonywanie zróżnicowanych makijaży permanentnych: od bardzo nasyconych ust, poprzez delikatne, cieniowane, a nawet pixelowe!

 

Idealny kształt i kolor ust

Idealnie wyrysowane, pełne, wyraziste usta dodają atrakcyjności i skupiają uwagę rozmówcy. Makijaż permanentny ust to przede wszystkim nadanie im symetrii, pełnego koloru i idealnego konturu bez zaniku czerwieni wargowej. Wiele kobiet ma rozmyty i nierówny kontur ust. Często po przebytych opryszczkach kontur zanika, rozmywa się i zmienia kształt ust. Makijaż permanentny ust jest po to, by nadać ustom ich prawidłowy kształt, który podkreśli i wydobędzie urodę kobiety. Kolor pigmentu jaki użyjemy w zależności od pożądanego efektu powinien być w kolorze ust, jeśli chcemy jedynie skorygować idealną linię konturu ust. Jeśli jednak oczekujemy efektu szminki bądź pomady linergista musi znaleźć ten ton który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Zaufaj doświadczeniu naszych linergistek, które dobiorą najlepszy kolor dla Twoich ust.

 

Dzięki makijażowi permanentnemu możesz:

  •  wyrównać widoczną asymetrię ust,
  •  delikatnie powiększyć bo wyznaczony przez Nas kształt oddziałuje optycznie na ich wielkość,
  •  wypełnić ubytki w czerwieni wargowej,
  •  pomniejszyć usta i podkreślić ich linię.

 

Od wieków uważane za jedną z najseksowniejszych części ciała, pierwsze makijaże permanentne wprowadzone w Europie były to właśnie makijaże ust. Dlatego od zawsze tak chętnie je podkreślamy i poddajemy zabiegom upiększającym.

Menu