Naturalne modelowanie Ust LipsDaddy

 

 

Efekty zabiegu:

Na  podstawie wstępnej konsultacji z naszym specjalistą, ustalamy plan działania jaki jest potrzeby dla uzyskania wymarzonego efektu. Zastosowane techniki i obszary podania kwasu to kwestia bardzo indywidualna, tutaj decyduje kształt naturalnego mięśnia ust. Dysponujemy wachlarzem topowych światowych technik, nabytych podczas wielu międzynarodowych szkoleń. Każdorazowo technika bądź ich połączenia są dobierane indywidualnie przed zabiegiem. Efekt wypełnienia jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.  Jego trwałość jest cechą indywidualną i zależy między innymi od typu skóry, wieku pacjenta, stylu życia oraz gospodarki hormonalnej.

 

 

Opis Zabiegu:

Czas jaki musisz zarezerwować na pełną wizytę to około 1godziny. Sam zabieg modelowania ust trwa od 15 do 30 minut. Przy pomocy cienkich igieł wprowadza się kwas według obranych technik. Aby zredukować jego bolesność do minimum, przed zabiegiem, na dany obszar skóry nakłada się krem znieczulający. Przy szczególnej wrażliwości na iniekcje decydujemy się na znieczulenie dentystyczne, preparatem artykainy.  Posiadamy również preparaty kwasu hialuronowego, które zawierają lidokainę – substancję znieczulającą. Tuż po wykonanym zabiegu pacjent może powrócić do codziennych obowiązków.

 

Rekonwalescencja:

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, zaraz po nim, pacjent może wrócić do codziennych czynności. Widoczny obrzęk, ustępuje maksymalnie do 3 dnia od zabiegu. Do tego momentu zazwyczaj usta puchną rano i wieczorem wraz z naturalnym puchnięciem organizmu o tej porze. Pełne sieciowanie kwasu zachodzi do 3ego tygodnia. Wtedy też widzimy efekt końcowy pierwszego zabiegu. Powikłania w postaci siniaków i obrzęków są bardzo częste i ustępują zazwyczaj samoistnie w ciągu kilku dni. Niektóre pacjentki mają tendencje do powstawania siniaków, są one więc bardziej prawdopodobne po tym zabiegu. Analogicznie, jeśli bardzo puchniemy przed miesiączką, prawdopodobnie usta będą przez kilka dni bardziej opuchnięte niż u koleżanki.Po powiększaniu ust zdarzają się asymetrie, które można skorygować na wizycie kontrolnej. Bezpośrednio po zabiegu mogą także pojawić się grudki, które stopniowo zanikają.

Przez 24 godziny po zabiegu nie należy:

 • latać samolotem,
 • uprawiać sportu,
 • pić alkoholu,
 • palić papierosów.

Preparaty używane podczas zabiegu:

 

W naszym gabinecie ufamy preparatom wyłącznie najwyższej jakości co ma swoje uzasadnienie w osiągnieciu wymarzonego efektu i zachowania bezpieczeństwa zabiegu.W naszej placówce stosowane są preparaty na bazie kwasu hialuronowego, których jakość, skuteczność i, co najważniejsze, bezpieczeństwo potwierdzają odpowiednie certyfikaty (np. CE – produkt spełnia wymagania dyrektyw unijnych dotyczące bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i środowiska; certyfikat FDA – amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (Food and Drug Administration) – jest potwierdzeniem jakości, efektywności i bezpieczeństwa produktu medycznego). Do modelowania ust zaufaliśmy takim marką jak Juvederm, Stylage M oraz Revolax.

 

 

Wskazania do wykonania zabiegu:

 • nadanie wymarzonego kształtu ust,
 • powiększenie ust,
 • korekcja dysproporcji,
 • poprawa jędrności ust,
 • odmłodzenie twarzy

 

 

Przeciwwskazania:

 • Zabieg wypełniania zmarszczek i powiększania ust przeciwwskazany jest w okresie ciąży i karmienia piersią, bądź u osób zażywających aspirynę i leki przeciwzapalne,
 • jakąkolwiek infekcja, w tym opryszczka, przeziębienie, zakażenie dróg moczowych,
 • leczenie stomatologiczne (zaleca się pacjentom odczekanie minimum 2 tygodni od jego zakończenia – to samo dotyczy piaskowania czy wybielania zębów),
 • nieuregulowane choroby ogólnoustrojowe, tj. cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze,
 • leczenie onkologiczne,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • nadwrażliwość na substancje zawarte w wypełniaczu i środki znieczulające.

Pełną listę przeciwskazań otrzymasz podczas zapisu na zabieg w Natural BeautyClinic.

 

 

Bezpieczeństwo:

Zarówno poziom świadczonych usług w Natural BeautyClinic, jak i ich jakość i bezpieczeństwo są dla Nas priorytetem w codziennej pracy z Gośćmi gabinetu. Powikłania po zabiegach augmentacji tkanek zdarzają się, na szczęście są najczęściej odwracalne, choć najpoważniejsze z nich wymagają natychmiastowej interwencji terapeutycznej. Zawsze w razie jakichkolwiek obaw, niezwłocznie skontaktuj się z gabinetem. Oprócz doświadczenia i regularnych szkoleń, musimy pamiętać również o warunkach wykonywania zabiegów. Narzędzia, igły i preparaty są jednorazowego użytku. Nawet jednorazowe waciki poddawane są sterylizacji, a każdy zabieg zaopatrzony jest w jednorazowe pakiety ochronne. Stanowiska pracy każdorazowo poddawane są dezynfekcji. W gabinecie nieustannie pracują sprzęty medyczne, oczyszczające powietrze i wszystkie powierzchnie z wirusów i drobnoustrojów.

 

 

Najczęściej zadawane pytania:

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest prawie bezbolesny, standardowo wykonywany w znieczuleniu miejscowym, poprzez maść relaksacyjną. Podczas zabiegu pacjent odczuwa jedynie delikatne nakłucia. Jeśli jednak pojawia się nadwrażliwość – stosujemy znieczulenie dentystyczne. Preparat znieczulający Artykainy, daje Nam 100% odczulenia na ból związany z zabiegiem modelowania ust, przy czym jest dużo bezpieczniejszy i mniej toksyczny, niż powszechnie używane znieczulenie na bazie lidokainy.
Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, zaraz po nim, pacjent może wrócić do codziennych czynności. W okresie około 3 pierwszych dni po zabiegu utrzymuje się największy obrzęk. Kwas do swojej formy docelowej układa się około 2/3 tygodni.
Ile utrzymuje się efekt?
Efekt wypełnienia jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.  Jego trwałość jest cechą indywidualną i zależy między innymi od typu skóry, wieku pacjenta, stylu życia oraz gospodarki hormonalnej.
Czy potrzebna jest druga sesja?
Dla Nas tak, zależy nam na idealnym efekcie, nad którym trzeba mieć kontrole. Dlatego zalecamy wizytę kontrolną/ dostrzyknięcie w okresie około 2 tygodni od momentu wykonania pierwszego zabiegu.Po powiększaniu ust zdarzają się asymetrie, które można skorygować na wizycie kontrolnej  oraz grudki które powinny być rozmasowane.
Jak się przygotować?
Stosowanie wypełniacza zasadniczo nie wymaga szczególnego przygotowania pacjenta przed zabiegiem, jednak wskazane jest odstąpienie od zażywania aspiryny, paracetamolu i niesteroidowych leków przeciwzapalnych na kilka dni przed planowaną procedurą. Pełny opis przygotowania do zabiegu, otrzymasz podczas zapisu i rezerwacji terminu.
Powiększanie ust a Hashimoto?
Powiększenie ust u kobiet cierpiących na chorobę Hashimoto. Przy ustabilizowanym TSH, FT3 i FT4 oraz niskim poziomie przeciwciał zabieg można wykonać, jednak pacjentka musi mieć świadomość, że w trakcie zaostrzeń choroby preparat w ustach może puchnąć, co negatywnie wpływa na efekt estetyczny i może powodować dolegliwości bólowe. Okres utrzymywania się preparatu również może różnić się od przeciętnego.
Czym jest kwas hialuronowy?
Kwas hialuronowy jest glikozaminoglikanem występującym w tkankach ludzkiego organizmu- głównie w skórze. Jest substancją zdolną do wiązania ogromnej ilości wody , dzięki czemu zapewnia utrzymanie odpowiedniej wilgotności i sprężystości skóry. Działa jako zmiatacz wolnych rodników oraz przyspiesza gojenie się naskórka.

Niestety pomimo wielu zalet tego związku wraz z upływem czasu jego zawartość w tkankach gwałtowanie maleje. Jednocześnie nasza skóra staje się wiotka oraz mało elastyczna w efekcie czego tworzą się zmarszczki. Aby przeciwdziałać temu procesowi wykorzystano unikatowe właściwości kwasu hialuronowego i zaczęto z niego produkować różnego rodzaju środki pielęgnacyjne, takie jak kremy przeciwzmarszczkowe, liftingi czy maseczki. Tego typu preparaty działają jednak bardzo powierzchownie i nie zawsze są wystarczająco skuteczne.

Alternatywną i niezwykle efektywną metodą zapobiegającą starzeniu się skóry jest zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. Rozwój nauki pozwolił na otrzymanie jego unikalnej stabilizowanej formy pochodzenia niezwierzęcego, co znacznie zmniejszyło ryzyko wystąpienia alergii i stanowiło przełom w dziedzinie medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy stosuje się w postaci elastycznego żelu , którego cząsteczki zachowują się jak elementy budulcowe tkanek. Dzięki temu uzyskuje się ich ujędrnienie, podniesienie i wygładzenie. Różny rozmiar cząsteczek żelu umożliwia odpowiedni dobór terapii do rodzaju i głębokości zmarszczek, co umożliwia osiągnięcie bardzo dobrego, natychmiastowego efektu estetycznego.

Menu