Profil Jolie

 

Efekty zabiegu:

Obecnie bardzo pożądaną przemianą wizerunku jest seria zabiegów, której celem jest harmonizacja konturów twarzy z piękną nazwą „Profil Jolie”. Zabieg dedykowany Panią, które pragną poprawić owal i profil twarzy. Aby uzyskać efekt Profilu Jolie musimy zastosować złożoną terapię, indywidualnie dobraną do potrzeb danego pacjenta. W modelowanie profilu wchodzą takie zabiegi jak lipoliza (rozpuszczanie tkanki tłuszczowej), zabieg HIFU UTIMS A3 (lifting twarzy), Nici PDO (podniesienie owalu twarzy) oraz wolumetryczne modelowanie twarzy, zazwyczaj : kątów żuchwy, brody oraz nosa (wypełnienie kwasem hialuronowym).Zabiegi nie wymagają rehabilitacji i działają świetnie zarówno u klientów w wieku dojrzałym, z obwisłym konturem twarzy i wyraźnymi fałdami jak i dla młodych dziewcząt, które chcą wyrazistych konturów twarzy.Przy pomocy szybkich, bezpiecznych i minimalnie inwazyjnych zabiegów możliwa jest diametralna zmiana owalu twarzy. Polegająca na liftingu lub powiększeniu i uzupełnieniu objętości tych obszarów twarzy, na których najbardziej nam zależy i które decydują o proporcjach „twarzy idealnej”- tej do której dążymy. Zabieginie wymagają znieczulenia ogólnego ani długiego, uciążliwego okresu rekonwalescencji tak jak w przypadku operacji plastycznych.Zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym gwarantuje spektakularne natychmiastowe efekty, które utrzymują się przez ok. 18-24 miesiące.Efekty zabiegów liftingujących i wyszczuplających technologią HiFu utrzymują się około 2 lat. Nici PDO rozpuszczają się w skórze około ośmiu miesięcy. Nie oznacza to, że po tym czasie efekt zabiegu zanika. W rzeczywistości utrzymuje się do dwóch lat.

 

Rekonwalescencja i Opis Zabiegu

Czas jaki musisz zarezerwować na pełną wizytę w przypadku każdego z wyżej wymienionych zabiegów to około 1godziny.Po wstępnej konsultacji określamy obszary problemowe i odpowiednią kombinacje zabiegów dla osiągniecia wymarzonego efektu twarzy Jolie – właśnie u Ciebie.Tuż po każdym z wykonanych zabiegów pacjent może powrócić do codziennych obowiązków.Więcej informacji o danym zabiegu, znajdziesz w zakładkach im poświęconych: wolumetria twarzy, lipoliza, Nici PDO, HiFu, modelowanie ust.

 

Preparaty używane podczas zabiegu:

W naszej placówce stosowane są preparaty na bazie kwasu hialuronowego, których jakość, skuteczność i, co najważniejsze, bezpieczeństwo potwierdzają odpowiednie certyfikaty (np. CE – produkt spełnia wymagania dyrektyw unijnych dotyczące bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i środowiska; certyfikat FDA – amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (Food and Drug Administration) – jest potwierdzeniem jakości, efektywności i bezpieczeństwa produktu medycznego). Więcej informacji i konkretnie wyszczególnione nazwy preparatów,znajdziesz w zakładkach z opisami zabiegów, składających się na efekt Jolie. (Wolumetria twarzy, lipoliza, Nici PDO, HiFu, modelowanie ust)

 

Wskazania do wykonania zabiegu:

 • wyszczuplenie twarzy
 • uwydatnienie kości policzkowych
 • modelowanie kąta żuchwy
 • skorygowanie linii żuchwy
 • lifting owalu twarzy
 • modelowanie kształtu brody
 • zmiana kształtu nosa – uniesienie koniuszka nosa, redukcja garbu czy krzywizn grzbietu nosa, korygowanie asymetrii nosa
 • rozpuszczenie wola tłuszczowego w okolicy podbródka
 • wyrównanie ubytków objętości twarzy w innych lokalizacjach
 • zmiana kształtu twarzy
 • wypełnienie cofniętej brody
 • korekcja niedużych dysproporcji i drobnych defektów estetycznych
 • zmiana wyglądu twarzy

 

Przeciwwskazania:

 • Zabieg przeciwwskazany jest w okresie ciąży i karmienia piersią, bądź u osób zażywających aspirynę i leki przeciwzapalne,
 • jakąkolwiek infekcja, w tym opryszczka, przeziębienie, zakażenie dróg moczowych,
 • nieuregulowane choroby ogólnoustrojowe, tj. cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze,
 • leczenie onkologiczne,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • nadwrażliwość na substancje zawarte w wypełniaczu i środki znieczulające.

Pełną listę przeciwskazań otrzymasz podczas zapisu na zabieg w Natural BeautyClinic.

 

Bezpieczeństwo:

Zarówno poziom świadczonych usług w Natural BeautyClinic, jak i ich jakość i bezpieczeństwo są dla Nas priorytetem w codziennej pracy z Gośćmi gabinetu. Powikłania po zabiegach augmentacji tkanek zdarzają się, na szczęście są najczęściej odwracalne, choć najpoważniejsze z nich wymagają natychmiastowej interwencji terapeutycznej. Zawsze w razie jakichkolwiek obaw, niezwłocznie skontaktuj się z gabinetem. Oprócz doświadczenia i regularnych szkoleń, musimy pamiętać również o warunkach wykonywania zabiegów. Narzędzia, igły i preparaty są jednorazowego użytku. Nawet jednorazowe waciki poddawane są sterylizacji, a każdy zabieg zaopatrzony jest w jednorazowe pakiety ochronne. Stanowiska pracy każdorazowo poddawane są dezynfekcji. W gabinecie nieustannie pracują sprzęty medyczne, oczyszczające powietrze i wszystkie powierzchnie z wirusów i drobnoustrojów.

 

Najczęściej zadawane pytania:

Jak się przygotować?
Stosowanie zabiegów estetycznych zasadniczo nie wymaga szczególnego przygotowania pacjenta przed zabiegiem, jednak wskazane jest odstąpienie od zażywania aspiryny, paracetamolu i niesteroidowych leków przeciwzapalnych na kilka dni przed planowaną procedurą. Pełny opis przygotowania do zabiegu, otrzymasz podczas zapisu i rezerwacji terminu na konkretny zabieg.
Czy zabieg jest bolesny?
Wolumetria twarzy jest przeważnie mało bolesna. Stosowane do wolumetrii preparaty zawierają prawie zawsze w swym składzie substancję znieczulającą (lidokaina), co pozwala zmniejszyć dolegliwości bólowe. Zabieg Hifu jest zabiegiem zupełnie bezbolesnym. Podanie nici PDO standardowo wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, poprzez maść relaksacyjną. W trakcie zabiegu wolumetrii twarzy i wszczepiania nici PDO występuje niezbyt dokuczliwe uczucie „rozpierania” w warstwie podskórnej,Podczas zabiegu pacjent odczuwa jedynie delikatne nakłucia. Jeśli jednak pojawia się nadwrażliwość – stosujemy znieczulenie nasiękowe. Preparat znieczulający Artykainy, daje Nam 100% odczulenia na ból związany z zabiegiem modelowania ust, przy czym jest dużo bezpieczniejszy i mniej toksyczny, niż powszechnie używane znieczulenie na bazie lidokainy.
Czy potrzebna jest druga sesja?
Dla Nas tak, zależy nam na idealnym efekcie, nad którym trzeba mieć kontrole. Osiągnięcie efektu Profilu Jolie to złożony proces, jednak dzięki spektakularnym efektom, warty starań.
Ile utrzymuje się efekt?
Zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym gwarantuje spektakularne natychmiastowe efekty, które utrzymują się przez ok. 18-24 miesiące.  Efekty zabiegów liftingujących i wyszczuplających technologią HiFu utrzymują się około 2 lat. Nici PDO rozpuszczają się w skórze około ośmiu miesięcy. Nie oznacza to, że po tym czasie efekt zabiegu zanika. W rzeczywistości utrzymuje się do dwóch lat.Efekt wypełnienia ust jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.  Jego trwałość jest cechą indywidualną i zależy między innymi od typu skóry, wieku pacjenta, stylu życia oraz gospodarki hormonalnej.
Czym jest kwas hialuronowy?
Kwas hialuronowy jest glikozaminoglikanem występującym w tkankach ludzkiego organizmu- głównie w skórze. Jest substancją zdolną do wiązania ogromnej ilości wody , dzięki czemu zapewnia utrzymanie odpowiedniej wilgotności i sprężystości skóry. Działa jako zmiatacz wolnych rodników oraz przyspiesza gojenie się naskórka.

Niestety pomimo wielu zalet tego związku wraz z upływem czasu jego zawartość w tkankach gwałtowanie maleje. Jednocześnie nasza skóra staje się wiotka oraz mało elastyczna w efekcie czego tworzą się zmarszczki. Aby przeciwdziałać temu procesowi wykorzystano unikatowe właściwości kwasu hialuronowego i zaczęto z niego produkować różnego rodzaju środki pielęgnacyjne, takie jak kremy przeciwzmarszczkowe, liftingi czy maseczki. Tego typu preparaty działają jednak bardzo powierzchownie i nie zawsze są wystarczająco skuteczne.

Alternatywną i niezwykle efektywną metodą zapobiegającą starzeniu się skóry jest zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. Rozwój nauki pozwolił na otrzymanie jego unikalnej stabilizowanej formy pochodzenia niezwierzęcego, co znacznie zmniejszyło ryzyko wystąpienia alergii i stanowiło przełom w dziedzinie medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy stosuje się w postaci elastycznego żelu , którego cząsteczki zachowują się jak elementy budulcowe tkanek. Dzięki temu uzyskuje się ich ujędrnienie, wypełnienie, podniesienie i wygładzenie. Różny rozmiar cząsteczek żelu umożliwia odpowiedni dobór terapii do rodzaju i głębokości zmarszczek, co umożliwia osiągnięcie bardzo dobrego, natychmiastowego efektu estetycznego.

 

Menu