Do każdej urody można dodać jej oprawę; można stworzyć ją na nowo.

Make-up Artist by Zu

Zuzanna to Ekspert w dziedzinie wizażu, rozpieści wasz wizerunek makijażem okazjonalnym. Absolwentka Pro MakeUpAcademy, studentka Międzynarodowego Studium Dziewulskich na wydziale Charakteryzacji i Efektów Specjalnych, uczestniczka wielu szkoleń branżowych. Z zamiłowania i zawodu makijażysta. Zuza jest perfekcjonistką, dbającą o każdy szczegół i wysoką precyzję pracy. Zdobywała doświadczenie pracując zarówno z klientem indywidualnym jak i na różnych produkcjach filmowych, sesjach zdjęciowych oraz spotach telewizyjnych czy reklamowych. Makijaż jest dla niej sztuką, która wydobywa i podkreśla piękno każdej kobiety, a przede wszystkim dodaje jej pewności siebie i blasku.

O makijażu

Makijażem okazjonalnym zajmuję się doświadczona oraz wykształcona wizażystka. Jeśli odradza Ci wykonanie jakiegoś make-up-u zaufaj jej. Jej celem zawsze jest jak najlepsze dopasowanie makijażu do Twoich oczekiwań ale także typu urody oraz anatomii twarzy. Pamiętaj,że nie zawsze makijaż ze zdjęcia znalezionego w internecie będzie dla Ciebie odpowiedni.
Jeśli okazja jest dla ciebie szczególnie ważna, zachęcamy do skorzystania z makijażu próbnego. Makijaże próbne wykonujemy od poniedziałku do czwartku.
Zawsze pamiętaj o dokładnym demakijażu. Profesjonalny makijaż różni się od tego, który nosisz na co dzień. Jest dużo bardziej trwały przez co proces zmywania musi być dokładniejszy. Zalecamy roztopienie makijażu olejkiem, następnie umycie twarzy żelem 2 razy, pozostałości usuwamy płynem micelarnym. Sztuczne rzęsy, również powinny być usunięte ze względów higienicznych.

 

Co zrobić aby makijaż przetrwał jak najdłużej?

Przede wszystkim nie pocieraj i nie dotykaj twarzy, zwłaszcza jeśli jest mokra. Jeśli pojawią się łzy, delikatnie odciskamy je chusteczką, nie pocieramy. Jeśli mamy katar, podobnie. Do poprawek warto zabrać ze sobą kryjący puder w kamieniu.
Po wykonanym makijażu nie bierzemy już kąpieli, para i ciepła woda, zmniejszą jego trwałość.
Unikamy całusów, każda panna młoda musi pamiętać, że każdy całus od gościa weselnego zabiera jej odrobinę makijażu z boków twarzy, a ślady kolorowych pomadek na policzkach już tam zostają. Doskonałą alternatywą jest krótki uścisk.
Warto zabrać ze sobą zestaw poprawkowy. Pakujemy: Bibułki matujące, Korektor, Pomadkę, Błyszczyk, Puder w kamieniu (najlepiej kryjący)

Z myślą o Was stworzyliśmy kanał na YouTube, na którym dzielę się z wami swoją wiedzą i umiejętnościami. Publikujemy na nim krok po kroku jak wykonać interesujący Was makijaż. Do zobaczenia, Zuza!

Menu